Zestawy sprawnościowe

Zestawy sprawnościowe

Zestawy sprawnościowe dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Zestawy sprawnościowe

zestawy-sprawnosciowe-szkolne

Prawdziwym hitem ostatnich lat w dziedzinie wyposażenia ogrodów, placów zabaw dla najmłodszych są zestawy zabawowe. Nie jest to nic innego, jak mały plac zabaw. Od tradycyjnego różni się przede wszystkim tym, że najczęściej jest on ze sobą połączony, w taki sposób, że wszystkie elementy zabawowe nie stanowią odrębnych elementów, ale są częścią całości. Powiązane ze sobą łącznikami stanowią dla dziecka doskonały „tor przeszkód”. Takich zestawów jak i ich kombinacji jest całe mnóstwo, od tych złożonych z drabinek, ścianek wspinaczkowych, przez mini parki linowe czy zjeżdżalnie.

Najpopularniejszymi elementami są również drabinki, tunele czy nawet mini systemy lin dołączone do zestawów. Wszystkie zestawy są zbudowane z bezpiecznych materiałów, bardzo odpornego na pęknięcia rodzaju plastiku, drewna absorbującego duże napięcia i odpornego na niskie temperatury oraz bezpiecznych lin.

Zalety to przede wszystkim ogromny wpływ na rozwój motoryki dziecka, sprawności fizycznej, umiejętności koncentracji czy nawet kształtowanie umiejętności socjologicznych, jeśli dzieci bawią się w grupie.

W ofercie posiadamy nowoczesne zestawy sprawnościowe dla przedszkoli i szkół. Urządzenia wchodzące w skład zestawu posiadają atesty i certyfikaty. Zachęcamy Państwa do kontaktu, po rozmowie będziemy mogli dobrać optymalne rozwiązanie, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili zestawy sprawnościowe przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać zestaw sprawnościowy? Skontaktuj się z nami!