Wózki i lalki szkolne

Wózki i lalki dla dzieci

Lalki i wózki dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Wózki i lalki dla dzieci

wozki-lalki-do-przedszkoli

Wspaniałą formą rozwoju z dziedziny socjalizacji, empatii itd. są wózki i lalki. Zabawa i nauka przeznaczona głownie dla dziewczynek, choć nie tylko, ponieważ producenci zabawek coraz chętniej produkują zabawki koedukacyjne tj. pchacze, czy wózki, w których dzieci nie tylko wożą lalki, ale przede wszystkim swoje zabawki.

Jest to bardzo skuteczna forma poprawiająca zarówno motorykę dużą jak i umiejętności koordynacji. U dziewczynek natomiast, wózki na przykład z lalkami, misiami rozwijają umiejętności empatii, opieki. Stosunkowo nowym produktem na rynku polskim są interaktywne lalki do złudzenia przypominające noworodki, które wymagają właściwie podobnej opieki jak prawdziwe dziecko, które trzeba przewinąć czy nakarmić. Warto też wspomnieć, że oprócz pluszowych misiów czy gumowych lalek, od ponad 50 lat ogromną popularnością cieszy się najpiękniejsza Lalka Barbie, która doczekała się największej ilości wersji, kombinacji i form, a nawet ma odpowiedniki w formie dzieci, męża Kena, sąsiadów kotków, koni, psów oraz całego domu. Zdania na temat tej lalki są podzielone, dla jednych jest oznaką konsumpcjonizmu kształtującego próżne postawy, dla innych małą kopią człowieka, dzięki którym dzieci uczą się relacji społecznych np. w zabawie w dom, w którym bohaterami są lalki mówiące głosem dzieci.

W ofercie posiadamy różnego typu wózki i lalki dla dzieci. Zachęcamy do kontaktu, w celu przygotowania idealnie dopasowanej dla Państwa oferty.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili lalki i wózki dla dzieci przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać wózki lub lalki dla dzieci? Skontaktuj się z nami!