Układanki, Puzzle i Gry szkolne

Układanki, Puzzle, Gry dla dzieci

Układanki, puzzle i gry dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Puzzle, Gry i układanki dla dzieci

puzzle-szkolne

Istotnym elementem rozwoju dziecka jest nauka. Najskuteczniejsza jest jednak nauka przez zabawę. Dzieje się tak dlatego, że dziecko podświadomie poznając przedmioty, uczy się rozpoznawać kolory, kształty w otaczającym go świecie. Właśnie taką formą tego typu rozwoju są różnorodne układanki, puzzle czy gry edukacyjne. Nie tylko kształtują u dziecka właściwości poznawcze, ale też uczą cierpliwości, dyscypliny jak również towarzyszą nauce pisania i czytania, w momencie kiedy dziecko wkracza w tę trudną sztukę.

Ponadto układanki czy puzzle rozwijają wyobraźnię przestrzenną, przy której dziecko uczy się używać w wyobraźni, przewidywać kolejne ruchy i weryfikować swoje decyzje. Ta trudna sztuka bardzo przydaje się w życiu szkolnym, a później dorosłym, gdzie asertywność i konsekwencja są podstawą. Dlatego też bez względu czy papierowe, czy puzzle na komputerze, każde są bardzo ważne. Mnogość gier edukacyjnych z pięknymi planszami i pionkami, klockami uczą dzieci ważnych rzeczy poprzez zabawę.

W naszej ofercie znajdą Państwo puzzle edukacyjne (historyczne, matematyczne, z bohaterami bajek i komiksów), gry układanki dla dzieci, gry logiczne i łamigłówki, gry planszowe, kolorowanki, gry utrwalające wiadomości oraz puzzle interaktywne.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili gry, układanki i puzzle dla dzieci przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać układanki, puzzle lub gry dla dzieci? Skontaktuj się z nami!