Tablice informacyjne

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Tablice informacyjne

szkolne-tablice-informacyjne

Tablice informacyjne w placówkach edukacyjnych są niezbędnym składnikiem ich wyposażenia, a umieszczane na nich informacje pomagają sprawniej funkcjonować i dotyczą wielu sfer życia szkoły. Ten obowiązkowy element wyposażenia ma za zadanie między innymi określać zasady bezpiecznego użytkowania sprzętu i urządzeń sportowych, a ich umieszczenie jest uregulowane odpowiednimi przepisami. Miejscem obowiązkowego umieszczenia tablicy informacyjnej jest również boisko, sala oraz przestrzeń wyznaczona do gier i zabaw oraz uprawiania ćwiczeń fizycznych. Każdy z pedagogów ma obowiązek zapoznać uczniów oraz osoby biorące udział w zajęciach z informacjami zawartymi na tablicy. W związku z różnorakim charakterem informacji zamieszczanych na tablicach, nie jest to jedyny rodzaj tablic informacyjnych znajdujący się w placówkach oświatowych, albowiem można również spotkać się z tablicami z nazwą i numerem szkoły lub przedszkola, które zawieszone są przed głównym wejściem do placówki.

Powierzchnia tablicy informacyjnej uzależniona jest od charakteru informacji jaki jest na niej zawarty, może być to mała tabliczka, na przykład z regulaminem danej szkoły, oznaczeniem drogi ewakuacyjnej lub tablica o dużej powierzchni, na której jest umieszczony między innymi rozkład pomieszczeń, bądź też treści dotyczące spraw organizacyjnych placówki, w tym plany zajęć. Charakter tablicy informacyjnej definiuje również materiał z jakiego powinna być wykonana. Tablice umieszczane na zewnątrz powinny być wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, natomiast te znajdujące się wewnątrz budynku powinny być na tyle trwałe, aby można było je spokojnie użytkować.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór tablic informacyjnych o różnym przeznaczeniu. Wszystkie nasze produkty są trwałe i bezpieczne dla użytkowników. W celu poznania szczegółów oferty, zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili tablice informacyjne przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać tablicę informacyjną? Skontaktuj się z nami!