Pojazdy i kolejki dziecięce

Pojazdy i kolejki dla dzieci

Pojazdy i kolejki dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Pojazdy i kolejki dla dzieci

zabawki-pojazdy-szkolne

Od wczesnych lat młodości dzieci fascynuje ruch. Doskonałym tego przykładem jest zainteresowanie malców już od najmłodszych lat samochodami, rowerami, kółkami. Maluchy bardzo chętnie naśladują głosy kolejki, czy warkot silnika, jak i układają tory kolejowe z kloców czy składają samochody.

Światowy i polski rynek w tej kwestii oferuje prawdziwą mnogość możliwości. Samochodów, kolejek jest multum. Są samochody osobowe, ciężarowe, wozy drabiniaste z przeróżnych materiałów. Można je budować z klocków lego, dużych i małych, składać z gotowych elementów kartonowych i plastikowych. Można je składać z bloczków drewnianych. Natomiast dostępne na rynku kolejki od tych dla najmłodszych tworzone z myślą o starszych zadziwiają precyzją odwzorowania do złudzenia przypominają prawdziwe dzieła sztuki.

Zabawy z takimi pojazdami, wbrew pozorom, ale mają ogromy wpływ na rozwój dziecka, od rozwoju mowy przez motorykę. Oczywiście najważniejsze, żeby wszystkie pojazdy były odpowiednio dostosowane, bez wystających elementów, ostrych kantów, zbudowane z nietoksycznych materiałów, i posiadały niezbędne atesty wymagane w Polsce.

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy i kolejki dziecięce spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają wymagane certyfikaty.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili pojazdy i kolejki dla dzieci przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać pojazdy i kolejki dla dzieci? Skontaktuj się z nami!