Programy edukacyjne

Multimedialne programy edukacyjne

Multimedialne programy edukacyjne dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Multimedialne programy edukacyjne

programy-edukacyjne

Małe dzieci cechuje wysoka dynamika, nie tylko w poruszaniu się, ale również w intensywnym przyswajaniu informacji. Aby nauka była najefektywniejsza, bardzo ważne jest dopasowanie metod dydaktycznych do wieku oraz zainteresowań dzieci.

Programy edukacyjne multimedialne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pomagają w rozwoju dziecka. Poprzez zabawę, ćwiczenia, gry, zastosowanie programów użytkowych i informacyjnych, nauczyciel może prezentować wiedzę z wielu dziedzin, prowadzić różne scenariusze lekcyjne, optymalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Zastosowanie nowoczesnych technologii ułatwia realizację poszczególnych celów programu nauczania i zwiększa przyswajanie informacji.

W ofercie posiadamy oprogramowanie interaktywne, które obejmuje wszystkie przedmioty i poziomy nauczania. Oprogramowanie pozwala nauczycielowi utworzyć własne ćwiczenia interaktywne, jak również wybrać scenariusze lekcyjne z gotowych szablonów. Programy edukacyjne dostępne są w języku polskim. Oferujemy również wsparcie w zakresie ich wdrożenia i obsługę techniczną.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili multimedialne programy edukacyjne przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać multimedialny program edukacyjny? Skontaktuj się z nami!