Motoryka

Motoryka

Pomoce dydaktyczne w zakresie rozwoju motoryki u dzieci, akcesoria dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Motoryka

szkolne-kaciki-zainteresowan

Motoryka to określenie dotyczące sprawności ruchowej dziecka. W związku z tym, że genetyka bywa kapryśna i nie każde dziecko, ma szanse prawidłowego rozwoju już od najmłodszych lat, doskonale sprawdzają się produkty pomocnicze, pomagające rozwijać wspomnianą motorykę. Dotyczy to oczywiście rozwoju motoryki dużej czyli tej odpowiedzialnej za bieganie, skakanie czyli tzw. ruch, jak i motoryki małej czyli odpowiedzialnej za nasze zdolności manualne tj. pisanie, czytanie, malowanie, lepienie.

Produktów, które rozwijają zarówno motorykę dużą jak i małą jest ogrom. Do tych, które zaliczają się w poczet motoryki dużej są przede wszystkich sprzęty mechaniczne tj. rowery, rolki, deskorolki czy też klasyczne tj. skakanki, hula-hop, różnego rodzaju piłki. Poprawiają one zarówno koordynację, kształtują błędnik, wzmacniają mięsnie czy nawet korygują wady postawy jak deska do pływania.

Do produktów, które rozwijają motorykę małą możemy zaliczyć chociażby kredki, flamastry, czyli wszystkie artykuły piśmiennicze, czy nawet glinę lub plastelinę.

Nasza oferta zawiera wszystkie wymienione produkty. Możemy zrealizować każde Państwa zamówienie, nawet niestandardowe. Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego poprzez formularz kontaktowy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili pomoce dydaktyczne wspierające rozwój motoryki u dzieci przeglądali również…

Szukasz porady o produktach rozwijających motorykę u dzieci? Skontaktuj się z nami!