Klocki edukacyjne

Klocki edukacyjne

Klocki edukacyjne dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Klocki edukacyjne

klocki-szkolne-edukacyjne

Właściwie tuż po narodzeniu zaczynają się rozwijać procesy poznawcze dziecka. Pierwszym najsilniejszym receptorem jest zapach, w kolejnych tygodniach po narodzinach dziecko poznaje świat przez inne zmysły, wzrok, dotyk smak, które wraz z rozwojem dziecka staja się bardziej wrażliwe i znaczące. Poprzez ich stymulacje proces rozwoju dziecka następuje coraz szybciej. Dlatego też bardzo ważnym elementem jest ich prawidłowe kształtowanie poprzez naukę, zabawę, ruch. Nie od dzisiaj wiadomo, że dziecko najlepiej rozwija się dzięki dodatkowej stymulacji wszystkich zmysłów.

Producenci zabawek coraz bardziej starają się odpowiedzieć na potrzeby klienta indywidulanego tworząc coraz to nowsze propozycje, nowocześniejsze wizje gadżetów edukacyjnych. Okazuje się, że wszelkie pomoce, dostosowane do potrzeb dziecka i dla niego bezpieczne stanowią wspaniałą formę poznawczą i rozwojową. Obecnie na rynku dostępne są bardzo różne tzw. pomoce, zabawki edukacyjne, klocki, maty, czyli gadżety służące do tego, by pomoc dziecku poznawać szybciej otaczający je świat. Szczególną uwagę warto zwrócić na klocki edukacyjne, które od kilkunastu lat przeszły ogromną metamorfozę i z topornych ciężkich drewnianych przeistoczyły się w lekkie, całkowicie bezpieczne o fikuśnych kształtach klocki z gąbki. Można je łączyć na wszelkie sposób, budować z nich domy czy samochody. Zachwycają barwą i prostotą wykonania.

W swojej ofercie posiadamy różnego typu klocki edukacyjne, od klasycznych drewnianych, poprzez plastikowe, aż po klocki z gąbki. Klocki o różnych charakterystykach (matematyczne, z dużymi i małymi literkami, konstrukcyjne, ze zwierzątkami, z obrazkami) oraz o zróżnicowanej wielkości. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne normy i są bezpieczne dla dzieci.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili klocki edukacyjne przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać klocki edukacyjne? Skontaktuj się z nami!