Karuzele dla dzieci

Karuzele szkolne

Karuzele dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Karuzele szkolne

karuzele-dla-dzieci-szkolne

Od jakiegoś czasu bardzo ciekawym elementem placu zabaw stały się małe karuzele dla dzieci, kiedyś kojarzone wyłącznie z dużymi, miejskimi placami zabaw, teraz coraz chętniej kupowane przez osoby prywatne dla swoich maluchów. Okazuję się jednak, że sama karuzela przez lata przeszła transformację i od wielkich karuzeli podwórkowych ewoluowała do małych karuzeli dla niemowlaków. Badania pokazują, ze właśnie te ostatnie maja największy wpływ na stymulowanie rozwoju dziecka od jego pierwszych dni. Przede wszystkim taka karuzela doskonale wpływa na kształtowanie się prawidłowego wzroku u dziecka, wodzenie oczami, rozpoznawanie kształtu i kolorów.

Karuzele dla najmłodszych są jednymi z najciekawszych i często najpiękniej wykonanych zabawek dla niemowląt. Projektanci zaskakują pomysłowością przy tworzeniu takich karuzeli, gdzie możemy zaobserwować małe dzieła sztuki. Od karuzel złożonych z plastikowych zwierzątek, kwiatków przez zwisające na sznureczkach pluszowe zabaweczki, błyskotki, koraliki. Wszystko w piennych żywych kolorach lub w neutralnych pastelach. Co ciekawe dla dziecka wartość mają te, które są w kontraktowych kolorach, co pozwala dziecku na ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych, a te z pozytywkami dodatkowo kształtują zmysł słuchu wpływając kojąco na dziecko.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu karuzele dla dzieci i przedszkolaków, różne gabaryty, kolory, kształty, karuzele z dodatkowymi funkcjami. Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości wyposażenia placów zabaw. Wszystkie produkty spełniają normy i posiadają certyfikaty jakości, bezpieczeństwa.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili karuzele szkolne przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać karuzele dla dzieci? Skontaktuj się z nami!