Huśtawki dziecięce

Huśtawki dla dzieci

Huśtawki dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Huśtawki szkolne

hustawki-szkolne

Wyróżniamy dwa rodzaje huśtawek ogrodowe i domowe. Ogrodowe klasyczne na rusztowaniach i na przykład takie do samodzielnego zawieszenia na drzewie czy małym drewnianym stelażu. Szybki montaż i demontaż pozwala na bardzo proste użytkowanie w każdym właściwie miejscu. Domowe huśtawki zawiesza się najczęściej na framugach drzwi, na specjalnie wkręcanych hakach, dzięki czemu w każdej chwili można je zdjąć.

Huśtawki dziecięce bardzo dobrze kształtują motorykę dziecka, a przede wszystkim mięsnie nóg, grzbietu czy brzucha. Dziecko chcąc się huśtać jest sprowokowane do silnej pracy tułowiem w przód i tył, dzięki temu właściwie każdy mięsień jest aktywny.

Bardzo ciekawym wynalazkiem są huśtawki zrobione ze specjalnych opon szczególnie lubiane przez maluchy. Pozwalają one na huśtanie się nie tylko w pozycji siedzącej, ale i leżącej, gdyż opona obwiązana jest specjalną „siatką” wewnątrz koła, dzięki czemu nie ma możliwości wyślizgnięcia się dziecka przez otwór w środku opony.

Dziecko może leżeć na całej długości, a guma i siatka amortyzują niewygody. Takie huśtawki stanowią znakomitą metodę dla dość niewygodnych huśtawek drabinowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne huśtawki kubełkowe, drewniane, metalowe, czy też wykonane ze specjalnych opon, a w ofercie dla starszych dzieci huśtawki typu „gniazdo”, typu „deska”. Huśtawki o różnych gabarytach, technikach wykonania, kształtach (koło, kwadrat, prostokąt), z dodatkami. Nasze urządzenia spełniają normy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie montażu.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili huśtawki szkolne przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać huśtawkę dziecięcą? Skontaktuj się z nami!