Gotowe zestawy

Gotowe zestawy

Gotowe zestawy dla szkół, przedszkoli, placówek oświatowych.

Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami.

Zapewniamy szkolenia, montaż i stałe wsparcie techniczne.

Dogodne warunki współpracy, długie terminy płatności i rabaty.

Gotowe zestawy

gotowe-zestawy-place-zabaw

Ogromną popularnością od wielu lat na placach zabaw, przedszkolnych, szkolnych miejskich jak i na prywatnych posesjach są gotowe zestawy do zabawy. Składają się głownie z mniejszych atrakcji i stanową połączenie torów przeszkód, drabinek, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych czy nawet huśtawek i linek do wspinania i skakania.

Gotowe zestawy są dla dzieci szczególnie atrakcyjne, gdyż stanowią sam w sobie mini park rozrywki i pozwalają na zabawę przez wiele godzin, gdzie dziecko może bez znudzenia korzystać dowolnie ze wszystkich atrakcji. Dzięki różnorodności elementów w takim zestawie, korzystające z takich zabaw dziecko ma szanse ćwiczyć wszystkie mięśnie, doskonalić koordynacje (błędnik) i inne cechy nie tylko motoryczne, co jest ogromnie ważnym elementem dla rozwijającego się układu psychoruchowego dla dziecka.

Szczególnie atrakcyjne dla dzieci w takich zestawach stanowią różnego rodzaju linkowe pajęczyny czy ścianki do wspinaczek, ponieważ większość dzieci nie posiada jeszcze silnie wykształconego lęku wysokości, co pozwala im niefrasobliwie wspinać się nawet na najwyższe możliwe wysokości.

Przykładamy bardzo dużą uwagę do bezpieczeństwa, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie te produkty, które są w pełni bezpieczne dla dzieci i które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego aby przygotować dla Państwa idealnie dopasowaną ofertę, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatną wycenę

Klienci, którzy zamówili gotowe zestawy przeglądali również…

Szukasz porady jak wybrać gotowy zestaw? Skontaktuj się z nami!